TŁOK zaprasza na debatę z Prezydentem Torunia – 25.10.2010 w P+K

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, mediów, a także mieszkańców zainteresowanych obecnym i planowanym systemem współpracy Urzędu Miasta Torunia z organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami w zakresie działalności prospołecznej.

Udział w spotkaniu pod nazwą Kawiarenka Obywatelska weźmie m.in. Prezydent Miasta Torunia Pan Michał Zaleski. Spotkanie będzie okazją do podjęcia debaty publicznej na temat zaangażowania społecznego mieszkańców, organizacji pozarządowych, jak i problemów z jakimi się borykają, w szczególności „polityki lokalowej” Urzędu Miasta.

Spotkanie odbędzie się 25.10.2010 r. w godz. od 17.00 do 19.00 w Pokoju z Kuchnią w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.

Kawiarenka Obywatelska realizowana jest w ramach projektu „Mój samorząd” Sieci SPLOT i Akcji „Masz Głos Masz Wybór” Fundacji Batorego i Stowarzyszenia Szkoła Liderów.

Projekt „Mój Samorząd” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki – Narodowa Strategia Spójności.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

grzegorz bojanek

electronic sound artist, improviser and music entrepreneur

destroyka

Quod turget, urget.

A POPROSTU

portfolio

%d blogerów lubi to: